Please click and drag the chart to move the chart around.
Losers Round
1
DOMINGUEZ E.
11
LIM N.
5
SOROUJI R.
BYE
PHLEGAR L.
5
YEDNAK M.
11
SZAKACS D.
BYE
BAYHON E.
11
SMITH JR. I.
9
GODDARD R.
BYE
OI N.
11
SCHOTT J.
7
SOUQUET R.
BYE
CHANG Y.L.
11
FARAH B.
4
OLSON D.
BYE
NGUYEN K.
2
LOMBARDO H.
11
ELLERMAN M.
BYE
GONZALES E.
10
ALOTAIBI K.
11
ROCHA C.
BYE
PHUC LM
11
WALKER B.
9
KUDLIK M.
BYE
HOPKINS A.
11
MOODY J.
9
HOANG DUONG Q.
BYE
SHEERMAN J.
11
WHITEHAIR W.
6
O ALSHAMMARI AS
BYE
ALGHAMDI KO
6
KOUKIADAKIS K.
11
MCMINN S.
BYE
BIJSTERBOSCH M.
9
ZVI Z.
11
SIEKKINEN J.
BYE
WEST K.
11
LABONTE R.
10
WOODSIDE D.
BYE
FEIJEN N.
11
COOK J.
1
WU KL
BYE
VIDAL CLARAMUNT M.
11
COLLINS WL
0
CHINAKHOV R.
BYE
THORPE B.
11
ALQAHTANI M.
1
A ALGHUMAYZ MH
11
PEHLIVANOVIC S.
10
Losers Round
2
DOMINGUEZ E.
8
KORSIAK J.
11
SOROUJI R.
8
NGUYEN P.L.
11
YEDNAK M.
8
DOMINGUEZ O.
11
SZAKACS D.
KIAMCO W.
11
BAYHON E.
1
YU LS
11
GODDARD R.
2
STYER T.
11
OI N.
11
KANG L.
6
SOUQUET R.
11
MCLANAHAN G.
1
CHANG Y.L.
7
HERNANDEZ F.
11
OLSON D.
10
CHOHAN T.
11
LOMBARDO H.
5
MILLS Do.
11
ELLERMAN M.
9
ALCAIDE D.
11
ALOTAIBI K.
3
SAEZ R.
11
ROCHA C.
3
MELLING C.
11
PHUC LM
3
MORRIS R.
11
KUDLIK M.
11
ROBINSON C.
3
HOPKINS A.
3
CHENG K.
11
HOANG DUONG Q.
11
SHUFF B.
6
SHEERMAN J.
5
CHUA J.
11
O ALSHAMMARI AS
6
DUDANETS MD
11
KOUKIADAKIS K.
11
CUTLER R.
2
MCMINN S.
11
JONES J.
9
ZVI Z.
11
SIKES A.
2
SIEKKINEN J.
7
BABICA R.
11
WEST K.
10
A-BAABAD MH
11
WOODSIDE D.
6
SMITH D.
11
FEIJEN N.
11
STRICKLAND E.
8
WU KL
11
HART R.
2
VIDAL CLARAMUNT M.
7
SALIM C.
11
CHINAKHOV R.
11
HE M.
9
THORPE B.
11
HSIEH CCH
7
A ALGHUMAYZ MH
5
GORST F.
11
Losers Round
3
KORSIAK J.
2
NGUYEN P.L.
11
DOMINGUEZ O.
11
KIAMCO W.
9
YU LS
11
STYER T.
8
OI N.
8
SOUQUET R.
11
HERNANDEZ F.
5
CHOHAN T.
11
MILLS Do.
3
ALCAIDE D.
11
SAEZ R.
9
MELLING C.
11
MORRIS R.
3
KUDLIK M.
11
CHENG K.
11
HOANG DUONG Q.
4
CHUA J.
11
DUDANETS MD
5
KOUKIADAKIS K.
11
MCMINN S.
10
ZVI Z.
6
BABICA R.
11
A-BAABAD MH
11
SMITH D.
5
FEIJEN N.
11
WU KL
3
SALIM C.
11
CHINAKHOV R.
10
THORPE B.
4
GORST F.
11
Losers Round
4
NGUYEN P.L.
4
MORRA J.
11
DOMINGUEZ O.
11
KENNEDY T.
8
YU LS
5
OUSCHAN A.
11
SOUQUET R.
10
PAGULAYAN A.
11
CHOHAN T.
9
ARCHER J.
11
ALCAIDE D.
7
KAZAKIS A.
11
MELLING C.
11
JUSZCZYSZYN K.
10
KUDLIK M.
11
MATIKAINEN C.
6
CHENG K.
11
KO P.Y.
3
CHUA J.
10
FORTUNSKI M.
11
KOUKIADAKIS K.
11
LIM R.
7
BABICA R.
8
HOHMANN T.
11
A-BAABAD MH
10
ARANAS
11
FEIJEN N.
11
ROBERTS J.
9
SALIM C.
7
IMMONEN M.
11
GORST F.
11
FILLER J.
9
Losers Round
5
MORRA J.
1
DOMINGUEZ O.
11
OUSCHAN A.
6
PAGULAYAN A.
11
ARCHER J.
6
KAZAKIS A.
11
MELLING C.
11
KUDLIK M.
5
CHENG K.
11
FORTUNSKI M.
4
KOUKIADAKIS K.
6
HOHMANN T.
11
ARANAS
9
FEIJEN N.
11
IMMONEN M.
9
GORST F.
11
Losers Round
6
DOMINGUEZ O.
8
ORCOLLO D.
11
PAGULAYAN A.
11
BIADO C.
10
KAZAKIS A.
8
LIU CCL
11
MELLING C.
11
MAKKONEN P.
9
CHENG K.
11
HSU K.L.
6
HOHMANN T.
6
BERGMAN J.
11
FEIJEN N.
11
SCHMIDT J.
5
GORST F.
11
DEUEL C.
7
Losers Round
7
ORCOLLO D.
11
PAGULAYAN A.
7
LIU CCL
9
MELLING C.
11
CHENG K.
8
BERGMAN J.
11
FEIJEN N.
5
GORST F.
11
Losers Round
8
ORCOLLO D.
11
KACI E.
8
MELLING C.
10
VAN BOENING S.
11
BERGMAN J.
11
SHAW J.
7
GORST F.
2
WOODWARD S.
11
Losers Round
9
ORCOLLO D.
10
VAN BOENING S.
11
BERGMAN J.
3
WOODWARD S.
11
Losers Round
10
VAN BOENING S.
11
SANCHEZ-RUIZ F.
6
WOODWARD S.
11
GRABE D.
3
Losers Round
11
VAN BOENING S.
5
WOODWARD S.
11
Losers Round
12
WOODWARD S.
9
CHANG J.L.
11
First Round
 
DOMINGUEZ E.
5
GORST F.
11
MATIKAINEN C.
11
LIM N.
7
SOROUJI R.
2
HSU K.L.
11
HSIEH CCH
11
BYE
PHLEGAR L.
1
HE M.
11
JUSZCZYSZYN K.
11
YEDNAK M.
4
SZAKACS D.
1
KACI E.
11
SALIM C.
11
BYE
BAYHON E.
3
BERGMAN J.
11
SMITH JR. I.
9
HART R.
11
GODDARD R.
3
KAZAKIS A.
11
STRICKLAND E.
11
BYE
GRABE D.
11
OI N.
9
SMITH D.
11
SCHOTT J.
5
ARCHER J.
11
SOUQUET R.
7
A-BAABAD MH
11
BYE
SCHMIDT J.
11
CHANG Y.L.
6
BABICA R.
11
FARAH B.
2
OLSON D.
4
PAGULAYAN A.
11
SIKES A.
11
BYE
NGUYEN K.
1
KO P.C.
11
JONES J.
11
LOMBARDO H.
5
ELLERMAN M.
4
OUSCHAN A.
11
CUTLER R.
11
BYE
GONZALES E.
4
VAN BOENING S.
11
ALOTAIBI K.
6
DUDANETS MD
11
ROCHA C.
2
CHUA J.
11
KENNEDY T.
11
BYE
PHUC LM
8
MORRA J.
11
WALKER B.
7
SHUFF B.
11
KUDLIK M.
9
CHENG K.
11
DEUEL C.
11
BYE
HOPKINS A.
3
FILLER J.
11
MOODY J.
9
ROBINSON C.
11
HOANG DUONG Q.
8
CHANG J.L.
11
MORRIS R.
9
BYE
SHEERMAN J.
1
ORCOLLO D.
11
WHITEHAIR W.
3
MELLING C.
11
O ALSHAMMARI AS
5
IMMONEN M.
11
SAEZ R.
11
BYE
ALGHAMDI KO
0
ALCAIDE D.
11
ROBERTS J.
11
KOUKIADAKIS K.
5
MCMINN S.
7
SHAW J.
11
MILLS Do.
11
BYE
BIJSTERBOSCH M.
10
ARANAS
11
ZVI Z.
9
CHOHAN T.
11
SIEKKINEN J.
10
BIADO C.
11
HERNANDEZ F.
11
BYE
WEST K.
4
HOHMANN T.
11
LABONTE R.
9
MCLANAHAN G.
11
WOODSIDE D.
2
WOODWARD S.
11
KANG L.
11
BYE
STYER T.
11
FEIJEN N.
9
COOK J.
0
LIU CCL
11
YU LS
11
WU KL
10
LIM R.
11
BYE
VIDAL CLARAMUNT M.
4
KIAMCO W.
11
COLLINS WL
1
FORTUNSKI M.
11
DOMINGUEZ O.
11
CHINAKHOV R.
6
MAKKONEN P.
11
BYE
THORPE B.
9
KO P.Y.
11
ALQAHTANI M.
4
NGUYEN P.L.
11
A ALGHUMAYZ MH
3
SANCHEZ-RUIZ F.
11
KORSIAK J.
11
PEHLIVANOVIC S.
10
Winners Round
1
GORST F.
9
MATIKAINEN C.
11
HSU K.L.
11
HSIEH CCH
3
HE M.
6
JUSZCZYSZYN K.
11
KACI E.
11
SALIM C.
4
BERGMAN J.
11
HART R.
5
KAZAKIS A.
11
STRICKLAND E.
9
GRABE D.
11
SMITH D.
7
ARCHER J.
11
A-BAABAD MH
4
SCHMIDT J.
11
BABICA R.
10
PAGULAYAN A.
11
SIKES A.
3
KO P.C.
11
JONES J.
8
OUSCHAN A.
11
CUTLER R.
6
VAN BOENING S.
11
DUDANETS MD
7
CHUA J.
6
KENNEDY T.
11
MORRA J.
11
SHUFF B.
9
CHENG K.
8
DEUEL C.
11
FILLER J.
11
ROBINSON C.
10
CHANG J.L.
11
MORRIS R.
9
ORCOLLO D.
11
MELLING C.
10
IMMONEN M.
11
SAEZ R.
6
ALCAIDE D.
4
ROBERTS J.
11
SHAW J.
11
MILLS Do.
3
ARANAS
11
CHOHAN T.
10
BIADO C.
11
HERNANDEZ F.
9
HOHMANN T.
11
MCLANAHAN G.
5
WOODWARD S.
11
KANG L.
3
STYER T.
5
LIU CCL
11
YU LS
5
LIM R.
11
KIAMCO W.
8
FORTUNSKI M.
11
DOMINGUEZ O.
9
MAKKONEN P.
11
KO P.Y.
11
NGUYEN P.L.
10
SANCHEZ-RUIZ F.
11
KORSIAK J.
7
Winners Round
2
MATIKAINEN C.
5
HSU K.L.
11
JUSZCZYSZYN K.
7
KACI E.
11
BERGMAN J.
11
KAZAKIS A.
3
GRABE D.
11
ARCHER J.
7
SCHMIDT J.
11
PAGULAYAN A.
8
KO P.C.
11
OUSCHAN A.
5
VAN BOENING S.
11
KENNEDY T.
4
MORRA J.
4
DEUEL C.
11
FILLER J.
5
CHANG J.L.
11
ORCOLLO D.
11
IMMONEN M.
2
ROBERTS J.
5
SHAW J.
11
ARANAS
10
BIADO C.
11
HOHMANN T.
6
WOODWARD S.
11
LIU CCL
11
LIM R.
10
FORTUNSKI M.
5
MAKKONEN P.
11
KO P.Y.
7
SANCHEZ-RUIZ F.
11
Winners Round
3
HSU K.L.
3
KACI E.
11
BERGMAN J.
4
GRABE D.
11
SCHMIDT J.
6
KO P.C.
11
VAN BOENING S.
11
DEUEL C.
8
CHANG J.L.
11
ORCOLLO D.
8
SHAW J.
11
BIADO C.
4
WOODWARD S.
11
LIU CCL
5
MAKKONEN P.
8
SANCHEZ-RUIZ F.
11
Winners Round
4
KACI E.
7
GRABE D.
11
KO P.C.
11
VAN BOENING S.
10
CHANG J.L.
11
SHAW J.
5
WOODWARD S.
5
SANCHEZ-RUIZ F.
11
Winners Round
5
GRABE D.
4
KO P.C.
11
CHANG J.L.
11
SANCHEZ-RUIZ F.
4
Winners Round
6
KO P.C.
11
CHANG J.L.
5
Winners Round
7
KO P.C.
11
CHANG J.L.
13
winner
CHANG J.L.